MASZYNY BUDOWLANE

Koparki:

Koparka Rybnik, maszyna budowlana W naszej ofercie posiadamy koparki gąsienicowe firmy KOMATSU (2 szt.) oraz HYUNDAI (2 szt.) o pojemności łyżki do 1,85m3. Maszyny są wyposażone w łyżki o różnym przeznaczeniu – podsiębierne, skarpowe, młot wyburzeniowy czy też łyżkę kruszącą, a dzięki zastosowanym szybkozłączom wymiana osprzętu odbywa się w szybki i sprawny sposób. Koparka gąsienicowa to jedna z bardziej uniwersalnych maszyn, przy pomocy której wykonamy szybko wykop, odwodnienie terenu czy rozbiórkę domu. Podwozie gąsienicowe zapewni zaś dojazd w trudnych warunkach, na teren wykonywania robót.

Ładowarki:

Ładowarki Rybnik, maszyny budowlane Oferujemy wynajem ładowarek kołowych o pojemności łyżki do 3,5m3-4,5m3, umożliwiające sprawny załadunek wszelkiego rodzaju materiałów i kruszyw jak również szybki wykop pod fundamenty. Ładowarki są wykorzystywane m.in. do załadunku węgla, kruszyw i innych materiałów sypkich.

Koparko-ładowarka:

Koparko-ładowarki w Rybniku Oferujemy usługi koparko-ładowarką CAT, jedną z najbardziej uniwersalnych maszyn budowlanych do robót budowlanych, prac porządkowych, wszelkiego rodzaju wykopów i niwelacji terenów.

Spycharki:

Spycharki Rybnik Oferujemy wynajem spycharek gąsienicowych o różnej mocy i pojemności lemiesza, które doskonale sprawdzą się we wszelkich robotach ziemnych, w szczególności przy niwelacjach terenów, czy też odkładu materiału.

Ostatnie realizacje